ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE

ilkokul_ingilizcesiBu sınıflara devam eden öğrencilerin programı, İngilizceyi sevdirme , temel bilgileri verme, kulak dolgunluğu kazandırma ve konuşma yeteneği kazandırma amacıyla hazırlanır. Öğrencilerimize yaş gruplarına göre eğitim verilmektedir:

  1. First Step Learners Pre-School (İlk Basamak İngilizcesi Okul Öncesi)
  2. Starters (Başlangıç Grubu 7-9 Yaş)
  3. Movers (Üst Gruba Taşıyıcı 9-10 Yaş)
  4. Flyers (Üst Grup 10-12 Yaş)

 

New Oxford English olarak yarınlara daha güvenli ve nitelikli gençler yetiştirebilmek amacıyla açılan gruplarımıza 1,nci 2’ci 3′üncü 4′üncü ve 5′inci sınıf öğrencileri katılabilir.

Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde projeksiyon, bilgisayar, CD/DVD gibi modern araçlarla donatılmış sınıflarımızda İngilizce, yarının büyükleri için ders değil, ikinci dilleri olacak. New Oxford English’te İngilizce öğrenmek bir eğlencedir. Çocuklarımız öğretmenleri ile eğlenerek yabancı dil öğrenmenin zevkini yaşayacaklardır.

ÇOCUKLAR NEDEN İNGİLİZCE EĞİTİMİ ALMALI ?
Her çocuk 12 yaşına kadar birkaç yabancı dili aynı zamanda çok zorlanmadan öğrenebilir. Daha sonraki yıllar, üzerine düşülürse mükemmelleşmesine ve dilde derinleşmesine yol açacaktır. Yabancı dilin temellerinin önceden ve sağlam atılması sonraki yıllarda karşılaşılacak zorlukları kolayca halletmesine vesile olacak ve sizin çocuğunuz yetişkin olduğunda yabancı dil ile ilgili sıkıntılar yaşamayacaktır.