ÜNİVERSİTE HAZIRLIK ATLAMA

 

universite-hazirlik-atlamaİngilizce seviyesi hazırlık atlama için yeterli olmayan öğrencilerimiz, kapsamlı gramer, kelime ve okuma eğitimi alırlar. Öğrencilerimizin girdikleri seviye tespit sınavıyla hangi programa ihtiyaçları olduğu belirlenir.

HAZIRLIK PROGRAMI’mızın kapsamı:

· GRAMER : Dil bilgisi çalışmalarımızda, öğrencilerimize ihtiyaç duydukları donanımı ve altyapıyı, temel İngilizce konularının eğitimi ve tekrarı ile sağlarız. Bu sayede, dil bilgisi alanında eksiklerini tamamlarlar.

· OKUMA: Okuma becerisi, bu sınavların vazgeçilmezidir. Size sadece ilgili olduğunuz konularda değil, birçok farklı alanda okuma çalışmaları yaptırarak hem kelime bilginizi, hem de okuma yetinizi geliştiriyoruz.

. KELİME: üniversiteye hazırlık sürecinde kelime çalışmaları başarınızın garantileyicisi niteliğindedir. İnteraktif çalışmalar dahil, hem sınıf içerisinde hem kendi başınıza takip edeceğiniz birçok kelime çalışması yapacaksınız.

. YAZMA: Essay (makale) yazmanızın gerektiği sınavlar için, çok kez karşılaşılan sınav konularının terminoloji ile yazım teknikleri harmanlanarak yapacağınız çalışmalar ve kilit kompozisyon cümle kalıpları ile yazma yeteneğiniz çok üst seviyeye çıkacaktır.

Hazırlık Atlama derslerimize katılmak için Etlik şubemizle iletişime geçin.