HAKKIMIZDA

NEW OXFORD® ENGLISH Yabancı Dil Kursları, Oxford University Press ile işbirliği içerisindeki yegane kurum olarak, ülkemizde uzun yıllardır güvenin odak noktası olmuştur. Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini modern eğitim yöntemleri ve teknolojiyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur. Kurumumuz; Türkçe kullanımını sınıf içi ve dışı ortamımızda yasaklayarak, öğrencilerine her seviyenin iletişimini kurabildikleri ‘KONUŞMA ODAKLI’ bir dil eğitimi vermektedir. Bu şekilde edinilen genel gramer konusu ve sınavlara yönelik kelime bilgilerinin kullanımı çok daha kolay ve akılda kalıcılığı da çok daha uzun süreli olmaktadır.

YABANCI DİL ÖĞRETİM KADROMUZ

Asıl meslekleri öğretmenlik olan, kendi alanından mezun Türk ve yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır. Yabancı eğitmenlerimiz, uluslararası geçerliliği olan TESOL (teaching english to speakers of second or other languages) dil öğretimi sertifikalıdır.

Kolay İngilizce öğrenmenin yolu, doğru telaffuzlu İngilizce dinleme ve anında dönüt alabileceğiniz işin ehli kişiler ile İngilizce konuşmaktır. Bu nedenle, yabancı öğretmenler eşliğinde American İngilizcesi ve İngiliz İngilizcesi aksanlarını işiterek kulak dolgunluğu sağlamakta, İngiliz kültürü ile iç içe pratik yapma imkanı sunmaktayız.

Dersler haftada 6 saat yapılmaktadır.

NEDEN NEW OXFORD® ENGLISH ?

Etlik Keçiören İngilizce Kursu ile İngilizce öğrenmek artık zor değil. Kurumumuzda her ingilizce seviyesine uygun gruplarımız ve keyifli İngilizce derslerimiz ile hizmetinizdeyiz.

New Oxford English Etlik Keçiören İngilizce Kursumuzda her yaş için gruplarımız bulunmaktadır. Çocuklar için ingilizce gruplarımız ile ingilizce temel eğitimi verilip, ingilizce yaz okulu ile çocuklarımızın yaz tatilinde de ingilizceyi kullanmaları sağlanmakta böylece çocuklarımız kolej ingilizcesi düzeyinde eğitim almaktadır. Etlik Keçiören İngilizce Kursumuzda ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik kolej düzeyinde ingilizce eğitimi verilir. Melik Duyar’ın geliştirdiği hafıza teknikleriyle ingilizce programında, en çok kullanılan 1000 kelime ve bunları cümle içinde kullanımları öğretilir. Her 3 ayda bir 200 kelime hafızaya yerleştirilir ve bu kelimeler kullanılarak pratik konuşmalar yapılır. Programın başka bir avantajı online olması ve kursa sadece hafta da bir gün 3 saat gelinmesidir. Hem zaman avantajı, hem ücret avantajı, hem de hafıza teknikleriyle kalıcı öğrenme avantajı vardır.


Etlik Keçiören İngilizce Kursu
nda farklı bir metod olarak, Oxford English kitap ve programları ile hem pratik, hem de akademik kolej ingilizcesi verilir. Haftada 8 ders saati ve bir saatlik konuşma kulübü ile çocukların pratik ingilizcesi ve gramer bilgisi süratle gelişir. Oxford English’deki konularında uzman yabancı ve Türk öğretmenlerimiz derslerde ve koridorlarda sürekli ingilizce konuşarak, doğal ortamda yabancı dil öğrenimi sağlar.

Etlik Keçiören İngilizce Kursunda çocukların okuldaki sınav notlarını yükseltmeye yönelik, milli eğitim müfredatına paralel okula destek ingilizce kursları ayrıca verilir. Her sınıf için hafta içi, hem sabah hem öğle gruplarımız vardır. Okulda sabahçı olanlar öğle grubuna, öğlenci olanlar sabah grubuna gelebilirler. Bu dersler haftada bir gün 2 ders saati şeklinde verilir. Okullarda uygulanacak müfredata göre 5. sınıflara daha yoğun bir program uygulanacaktır. Ayrıca teog sınavlarına yönelik çalışmalar yapılır.

Çocuklara tatil tadında ama eğlenceli ve öğretici güzel programlar sunulur. Hafta içi 5 yarım gün hem ders hem eğlence beraber yürütülür. Çocukların sıkılmadan öğrenmesi önemlidir. İngilizce derslerimizde yaptığımız yaş düzeyine uygun çeşitli etkinlikler ile ingilizce kelime öğrenmek çocuklar için eğlenceli bir hal almaktadır. Çocuklarınızın küçük yaşta ingilizce eğitim alması onların geleceği için iyi bir yatırımdır.

Etlik Keçiören İngilizce Kursunda ayrıca yetişkinlere yönelik ingilizce programları ile yds-tofel gibi sınavlara yönelik ingilizce de vardır. Konusunda uzman öğretmenler eşliğinde yds vb. puanlarını 10-20 puan daha artırma garantisi verilir.

Pratik ingilizce öğrenmek için online ingilizce sitelerinden de destek alabilirsiniz. Bunun için sitemizdeki online çalışmalar ve hikayeler butonlarını kullanarak pratik yapabilirsiniz. Bu alıştırmalar ile hızlı ingilizce öğrendiğinizi, ingilizce kelime haznenizin genişlediğini farkedeceksiniz.

Etlik Keçiören İngilizce Kursu öğrencilerimiz;

¸ Evrensel bir dil olan İngilizce’yi ,artık çok daha rahat ve çok daha kısa bir süre içerisinde öğrenebilirler.

¸ Sürekli eğitimlerinin takibi ile dil becerilerinin gelişimini ileriye götürmek için kendilerine kişiye özgü çözüm önerileri sunulacağını bilirler.

¸ Gerek sınıf içi aktiviteler, gerek konuşma sınıfları ve multimedya desteğiyle kısa sürede en kalıcı İngilizce’ye sahip olabilmeleri için kurumumuzun verdiği güvenin rahatlığını yaşarlar.

¸ Okullarında ki sınav notlarını yükseltmenin yanında ilave sınav programlarımızı da takip ederek, kendilerini daha çok hazır ve güvenli hissederler.¸ Eğitimlerinde ‘öğrenci memnuniyetini’ esas alan NEW OXFORD® ENGLISH Yabancı Dil Kurslarında bulunmanın ayrıcalığıyla, İngilizce’yi kendilerininde konuşabildiğine tanık olurlar.

İngilizce öğrenmek için Etlik Keçiören İngilizce Kursumuzu ziyaret ediniz.